Со години некој и се заканувал дека ќе ја силува, се шокирала кога дознала кој


Една жена од Јута со години добивала мејлови во кои и` се заканувале со силување. Иако ова искуство само по себе е тешко, вистинскиот шок уследил кога дознала кој стои зад заканите…

Од 2006. година, жената чие име не се наведува, примала мејлови речиси секој ден во кои имало закани дека ќе биде силувана. Дури неколку години подоцна, преплашената жена го пријавила случајот во полиција и тогаш клопчето почнало да се одмотува…siluvanje maloletnik

По полициската истрага, откриено е дека заканите ги испраќал нејзиниот сопруг.

Преплашената жена некогаш добивала и по 40 мејлови дневно од лажни мејл адреси.

Сопругот признал дека испраќал закани, а тоа го правел од освета поради нејзината афера која ја имала пред 10 години.

Оваа жена, инаку мајка на три деца, по се што дознала го напуштила сопругот и побарала заштита.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1