СООБРАЌАЈКА КАЈ КАТЛАНОВО, автомобили ЗАГЛАВЕНИ ВО ТУНЕЛ, колона до Стоби (Фото)


Патниот правец Велес – Скопје е во застој поради сообраќајната незгода која се случи утрово во тунелот кај Катланово.

Километарска колона и метеж е резултатот на несреќата.

Корисниците на Ѕидот на сообраќајниот срам ги објавија овие фотографии и истите информираат дека во моментот патот е расчистен и се поминува:

Foto - Ѕид на сообраќајниот срам

Foto – Ѕид на сообраќајниот срам

Foto - Ѕид на сообраќајниот срам

Foto – Ѕид на сообраќајниот срам

Foto - Ѕид на сообраќајниот срам

Foto – Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1