Сообраќајка кај студентскиот „Гоце Делчев“ (Фото)


Две возила се судрија вечерва на раскрсницата кај студентскиот дом „Гоце Делчев“.Во сообраќајката учествувале мерцедес и опел караван, кој е многу оштетен. Засега нема информации за повредени во оваа сообраќајна несреќа.

Фото – ЗаСе

wpid-20131125_212230-picsay

wpid-20131125_212346-picsay

wpid-20131125_212130-picsay

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1