Сообраќајка на Рузвелтова – се судрија БМВ и голф


Сообраќајна несреќа се случи вечерва на Рузвелтова во Скопје. Во сударот оштетени се две возила, односно, БМВ  и голф.

Полицијата е на терен и врши увид, а има и застој во сообраќајот.

Засега не се знае дали има повредени.

Foto- Sitel

ruzveltova11 soobrakajka2

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1