Сообраќајна дозвола за илјада години!


Сообраќајна дозвола со важност од 1001 година – до 3016 година. Тоа го добил еден сопственик на возило, благодарение на грешката (незабележана) на референтите на МВР.

Фотографијата е објавена во Фејсбук-групата „Ѕид на сообраќајниот срам“.10671429_10202866054651118_1597305404086303312_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1