Сопругот и ги однел трите деца во Турција и не и дава да ги види


Жена од Белград моли за помош. Славица Бурмазовиќ на својот профил на Фејсбук објави апел за помош бидејќи нејзиниот невенчан сопруг и ги земал трите деца и ги одвел во Турција.славица-630x426

 

Ејуп Јунџи кој има 45 години и е од Турција, и ги земал децата на возраст од 11, 10 и 4 години, и ги однел на местото каде што живее со првата сопруга.slavica-burmazovic-apel-deca-otmica-foto-printscreen-youtube-1452500000-574x630

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1