Спиев со деверот на првата брачна ноќ и мислам дека се заљубив – Најбизарни исповеди


Шокантни исповеди за венчавките ќе ве насмеат до солзи. Било да станува збор за губење на невиноста или изневерување, овие исповеди звучат неверојатно:svadba445

1. Изгубив невиност на денот на венчавката, како што треба по традиција. Но тоа се случи со возачот на лимузината.

2. Немав секс со мажот на првата брачна ноќ. Времето го поминавме во чистењето на тепихот на кој моето куче изврши нужда.

3. Спиев со братот на момчето (деверот ) на првата брачна ноќ и мислам дека се заљубив.

4. Мојата жена од возбуда се помоча на денот на венчавката. Мислам дека емотивниот дел од тоа е навистина сладок.

5. Сопругот и јас чекавме да имаме секс на првата брачна ноќ..и беше без врска.

6. Денеска би требало да е мојата венчавка, за која сонував цел живот. Мојот вереник ден пред венчавката заврши во затвор. Животот ми е како комедија кој тргнал во погрешен правец.

7. Играв со две личности на венчавката. Со првата се оженив, со втората сакав да се оженам.

8. Првата брачна ноќ отидовме во хотел, влеговме во кревет и го гледавме “ Семеен човек“.

9. Кога мојата преубава жена тргна кон олтарот, помислив дека фустанот и е многу смешен

10. Мојот маж толку многу се опијани на денот на венчавката, па морав јас да возам во венчаницата до куќата. Без секс. Дури не ми помогна да ја соблечам ни венчаницата.

11. На денот на венчавката ме фати паника. Се свртев и си отидов. Не се вратив.

12. Сопругот и јас имавме “ тројка“ на првата брачна вечер и беше совршено.

13 Првата брачна вечер немавме секс. Бевме под чаршавот и зборувавме колку се сакаме. Моја тајна: Тоа не би го сменила никогаш.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1