Србија: Маж ја начекал сопругата со љубовникот – го врзал и го искасапил со секира


Во село во близина на српскиот град Сремска Митровица било пронајдено тело на маж убиен со удари од секира. Претходно му биле врзани рацете и нозете.

Според последните информации, полицијата уапсила еден триесетгодишен маж кој го признал убиството.

Неофицијално, осомничениот рекол дека го убил човекот затоа што го начекал во сексуални односи со неговата невенчана сопруга.

Мештаните велат дека жената често ја гледале со различни партнери, и дека од еден од нив бил и убиениот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1