Србинка монструм: Си го уби бебето откако го роди


Полицијата ја уапси четириесет и шест годишната М.М. од селото Бусур во Србија поради тоа што при пораѓај го убила своето новороденче, пренесоа српските медиуми.

Квалификацијата на делото ја одреди Основното јавно обвинителство во Пожаревац.

Осомничената со кривична пријава е приведена во Основното јавно обвинителство во Пожаревац.

lisici33

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1