Тијана Дапчевиќ откри зошто сакаше да се разведе!


Популарната Тијана Дапчевиќ ја откри причината за бурата во нејзиниот приватен живот.

Пред некое време се појавија гласини дека пејачката Тијана Дапчевиќ ќе се разведува од својот сопруг Милан. Во меѓувреме тие ја смирија топката и таа се врати во семејниот дом, но сега осамна и причината за нивната разделба.tijana-milan

Тијана во интервју за еден српски магазин отворено проговори дека станува збор за неверството од страна на Милан.

Таа вели дека и годела самотијата, но сепак не можела без Милан, токму затоа се виделе и одлучиле на својот брак да му дадат уште една шанса.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1