Србинка ограбила Македонци – еве како


Србинка на возраст од 40 години, годинава излажала тројца жители од Кратово, Штип и од Радовиш, како и на членови на нивните семејства и „заработила 3.300 евра и 2.000 денари, соопшти МВР.

Таа ги излажала дека ќе им организира патување до Германија каде ќе побараат азил, зав што и им зела пари.pari mito zema

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1