Србинката која заведе познат политичар – Нема да верувате што и подарил


Душица Јевѓеновиќ, мистериозната советничка во Владата на Србија, добила од совојт љубовник – влијателен политичар стан во вредност од 200.000 евра.erther

Политичар на својата љубовница и купил стан над 100 квадрати вреден 200.000 еврано, но тоа не е се. Таа добила и луксузен мерцедес џип, како и вреден накит.

Инаку Душица од политичарот има тригодишен син Филип.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1