Србите имаат проблем со ерекција?– зголемена продажбата на Вијагра


impotencija001

Во Србија расте продажбата на препарати за потенција во последнава година.

Не е ретка појавата да земаат и од ,, помодарство,, сакаат да пробаат како е, вели еден продавач во аптека.

Освен вијаграта се трошат како алва и препарати за потенција кои се во слободна продажба во аптеките и секс шоповите.

Еден продавач во секс-шоп за телеграф.рс тврди дека продажбата е зголемена за сто проценти како од постарите така и од помладите кои сакаат секс без несигурност дека прерано ќе свршат.

Досега во Србија од вијагра починале 160 луѓе – да се ризикува живот за една женска и една вечер не е бас најдобра идеја затоа консултирајте се со својот лекар – ги советува младите Др Бојовиќ

kamagra002

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1