Србите си се зазаа со гласањето – еден гласал за сите,


Познатиот српски лик “Земунец во транс“, кој стана познат по извикот “ситеее“ на протестите против доселувањето на Ромите во населбата Земун Поле, се претвори во интернет сензација. И на денот на изборите во Србија повторно се одлучи за “ситееее“.

glasanje1-480x640

Еве како се шегуваа со изборните ливчиња во Србија

glasacki-lisitici-izbori-2014-1395004135-463119

glasacki-lisitici-izbori-2014-1395004135-463129

glasacki-lisitici-izbori-2014-1395004135-463131

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1