Стигна елката на плоштад (Фото)


Елката пристигна на плоштадот и во тек е нејзино монтирање. Порталот ЗаСе фотографирал во моментот додкеа деловите се распостилаат пред паркингот кај Мепсо – Еве како изгледаФото – ЗаСе

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1