Странски дипломат прегази човек во центарот на Скопје


Странски дипломат попладнево прегазил човек во центарот на Скопје, неофицијално дознава Пресс24 од очевидци.

Според нив човекот за кој тврдат дека е странски дипломат удрил во моторот на кој се превезувал човек. Нема информации каква е состојбата на мотоциклистот. Информацијата се уште нема официјална потврда од полицијата.

policija nokni ku

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1