Страотен судар: Шлепер сплеска голф, еден загинат


Едно лице загина, а две се повредени во страотен судар меѓу шлепер и автомобил на автопатот Белград – Ниш кај Бегаљичко брдо.

Автопатот кон Ниш бил блокиран додека траел увидот.

auto-put-nis-beograd-kod-begaljckog-brda-foto-nemanja-pancic-1437756302-707351 auto-put-nis-beograd-kod-begaljckog-brda-foto-nemanja-pancic-1437756302-707343

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1