Страшна снимка: Паднал врз синот и му го скршил вратот


Татко си играл со својот син, кога изгубил рамнотежа, паднал врз детето и го убил.

Безбедносните камери во трговски центар во Хонгконг снимиле страшна несреќа во која едно дете го загуби животот во наизглед безопасна игра со својот татко.ujhgjsdhdsfgdfg-81739

Таткото го води синот држејќи го за рацете, зад грбот, кога во еден момент ја губи рамнотежата и со целата тежина паѓа на детето.

Момчето починало подоцна во болница, како последица на скршениот врат.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1