Страшно: 14 год дете си го силувало 12 годишното другарче


Четиринаесетгодишно момче од Нови Пазар го силувало своето другарче кое има само дванаесет години.

По откривањето на овој настан се контактирани родителите на децата и известен е Центарот за социјална работа.

Засега не се познати повеќе информации.

policeeeee

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1