Светско првенство – скокање ТОПЛЕС на трамболина – Видео


Светско првенство во скокање ТОПЛЕС на трамболина. Жени скокаат, гради на сите страни летаат.

Сепак ова е само на овој видео клип кој го осмислил ирскиот комичар Kris O’Daud, кој во клипот ја игра улогата на Ларс Ларсон човекот си најдобра работа на светот. Тој мора да се грижи за безбедноста на натпреварувачките, а служи и како масер.

Сепак светското првенство во скокање топлес на трамболина е засега само шега. Видеото е направено како би го привлекло вниманието на мажите и да ги предупреди дека и тие треба да се грижат за превенција на ракот на дојка.

Share Button

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1