Tag Archives: spioni

Ужасна смрт: Обвинетите за шпионажа во Газа, стрелани па влечени со мотори низ улиците – Фото+Видео (+18)

Вознемирувачки слики и снимки постојано стигаат од Израел.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1