Tag Archives: gradnik

Се обидела да прошверцува 5 килограми кокаин во својот градник

Италијанските царински служби приведоа млад пар од Бразил, кој се обидел да шверцува осум килограми кокаин во вредност од 2,5 милиони евра, соопштија од царината на аеродромот во Рим.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1