Tag Archives: trkacka

Со секси загревање до понуда за брак! – Видео

Откако пред пет месеци некој на Јутјуб поставил видео од нејзиниот симпатичен и секси танц со кој се загревала пред трката, австралиската тркачка Мишел Џенек (19) со брзина на светлината стекна светска слава, а голем број обожаватели од кој голем дел и изјавуваат љубов некои и понудиле и брак.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1