Tag Archives: нападната

64 годишна скопјанка газена во автобус број 5

Откако се качила во автобусот со број 5 на автобуската постојка на булеварот „Кочо рацин“, од страна на четири лица била совладана и легната на подот од автобусот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1