Tag Archives: barcelona

Видео: Македонски талент во Барселона

  Фудбалерот Давид Бабунски во моментов е играч на младинскиот тим во Барселона и играч на младата селекција до 21 година на Македонија.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1