Tag Archives: belov

Нина му остана на срце на Белов! Фото

Реалното шоу „Операција Триумф“ на тогаш анонимниот неготинчанец Александар Белов му го промени животот. Од непознато момче стана познат пејач низ просторите на цела бивша Југославија.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1