Tag Archives: bobmas

Објавено видео и фотографија на бомбашот од Бургас

Министерството за внатрешни работи на Бугарија, објави фотографии на потенцијалниот бомбаш, што изврши напад врз автобус полн со израелски туристи на паркингот на аеродромот во Бургас.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1