Tag Archives: borisov

ЕЕЕЕЕ..БАТЕ !!! – Вардар елиминиран од ЛШ, по ремито со Бате Борисов

Вардар не успеа да ги продолжи своите настапи во квалификациите во најелитното фудбалко натпреварување Лигата на шампиони, откако беше елиминиран од страна на Бате Борисов во второто претколо во квалификациите.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1