Tag Archives: depilator

Видео: Козметичко чудо – апаратче за депилација на носот

Австралиска компанија осмислила генијален производ за депилација на внатрешноста на носот. Овој изум ќе им го олесни животот на оние кој мака мачат со досадните влакненца во носот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1