Видео: Козметичко чудо – апаратче за депилација на носот


Австралиска компанија осмислила генијален производ за депилација на внатрешноста на носот. Овој изум ќе им го олесни животот на оние кој мака мачат со досадните влакненца во носот.

Сетот е и за мажи и за жени. Има восок за депилација и специјално дизајнирани апликатори. Велат дека е брзо и лесно – не сме сигурно со оглед на фактот дека отстранувањето на овие влакненца секогаш е многу болно, но во секој случај вреди да се погледне па одлучете сами.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1