Tag Archives: ел-екстра

Со секира ги нападнал гостите во кафеана во Трубарево

Синоќа околу 2 часот по полниќ непознато лице влегло во кафеаната „Ел-Екстра“ и почналo да го крши инвентарот во објектот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1