Tag Archives: fast food

Дистрибуирал 30 тони расипано пилешко месо до fast food ресторани, немал никава дозвола ниту лиценца за работа

Знаеме ли каде јадеме и што јадеме. Од каде доаѓа месотот во fast food рестораните. Прочитајте го овој пример.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1