Tag Archives: гастербајтерка

Ограбена гастербајтерка на Бит Пазар

Жителка на село Батинци сфатила дека е ограбена и дека и го нема паричникот кога се обидела да плати во дуќан ан Бит Пазар.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1