Tag Archives: глушец

Сакал да убие глушец, но се застрелал во чело

Дејл Витмел (40) од Онтарио случајно пукал во себе и тоа во чело обидувајќи се да убие глушец.

______________________________________________________________________________________________________

Опашка од глушец во сендвич од Мекдоналдс

По пријава на муштерии Санитерните инспектори во Чиле затворија еден ресторан на Мекдоналдс.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1