Tag Archives: gosti

Му дошле 300 гости на роденден поради грска на Фејсбук

Момче од германскиот град Виндек во федералната покраина Северна Рајна бил принуден да повика полиција кога на врата за време на роденденската забава му тропнале ни помалку ни повеќе туку 300 гости.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1