Tag Archives: gtc

Кран се преврте кај ГТЦ (Фото)

Денеска при извршување на градежни работи спроти влезот на ГТЦ се превртил камион-кран, јавува Курир.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1