Tag Archives: instigram

ФОТО: Погледнете со што на Инстаграм се фалат децата на богаташите

Многу фанови на друштвените мрежи како што е Твитер, користат Инстаграм да покажат колку се млади и луди или едноставно како го минуваат денот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1