Tag Archives: исчезнаа

Двајца туристи исчезнаа во водите на Црн Дрим

Двајца странски државјани исчезнале во водите на реката Црн Дрим во Албанија во близина на границата со Македонија откако претходно влегле во реката да се разладат.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1