Tag Archives: iznajmuvanje

Свадба во порта Македонија ќе чини 500 евра

Галеријата на порта Македонија има две нивоа и ќе се изнајмува за венчавки, коктели, прес-конференции, семинари. Галеријата е со површина од 120 и 76 квадратни метри

______________________________________________________________________________________________________

Нова идеја за заработка на пари… Рентајте си го својот сопствен автомобил

Од светската криза која го фати целиот свет и големата невработеност, Американците дојдоа до идеја како да дојдат до лесна заработка.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1