Tag Archives: киднапирал

Го киднапирал за да изнуди информација каде му е лаптопот

Кривична пријава за 24 годишен тетовец осомничен за кривичното дело „противправно лишување од слобода“.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1