Tag Archives: клавир

Видео: Слушнете како звучи кога десет раце свират на само еден клавир

Браво за момците од групата „The Piano Guys“. Нивната преработка на песната „What Makes You Beautiful“ судено и е да стане хит бидејќи многу ретко може да се види вакво нешто. Чудесно!

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1