Tag Archives: klisura

Видео: Драма во клисура кај Ниш – Карпа влетала во автобус, го онесвестила возачот

Автобус полн со патници кои се враќале од одмор во Турција за влакно избегнал страшна трагедија.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1