Tag Archives: квалитет

Мажите кои вежбаат имаат сперматозоиди кои пливаат побрзо

Мажите кои сакаат да имаат деца нема да погрешат доколку почнат да посетуваат теретана.

______________________________________________________________________________________________________

Со консумирање ореви полесно ќе станете татко!

Научниците откриле дека оревите ја подобруваат плодноста кај мажот и ја зголемуваат можноста тој да стане татко.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1