Tag Archives: lambordjini

Кинез сам си направил Ламборџини – од ламарина (Фото)

Кинески фармер на кој му бил сон да има Ламборџини решил сам да си направи реплика од овој автомобил.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1