Tag Archives: македонка

Видео: Македонска пејачка успешна на светските топ листи

“Time Time” е летниот хит кој на македонската пејачка Рената и донесе успех од светски рамки. Токму со оваа песна таа го сврте вниманието на познати продуценти и на пошироката публиката.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1