Tag Archives: mavrovka

Фото: Раскрвавени глави – момчиња од Црна Гора повредени во тепачката кај Мавровка

Раскрвавени глави и модрици по телото, ваков е епилогот од тепачката која во 13.30 денеска се случи кај трговскиот центар „Мавровка“ во Скопје.

______________________________________________________________________________________________________

Мотор удри во автомобил кај Мавровка – 2 тешко повредени

Тешка сообраќајна несреќа се случила попладнево на раскрсницата кај трговскиот центар Мавровка.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1