Tag Archives: менхетен

Видео: Пронајдено тело од необично чудовиште на брегот на Менхетен

Џенис Гинли испратила фотографии до медиумите на кои бил сликан леш од засега непознато животно на кое сосема случајно налетала под мостот Бруклин.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1