Видео: Пронајдено тело од необично чудовиште на брегот на Менхетен


Џенис Гинли испратила фотографии до медиумите на кои бил сликан леш од засега непознато животно на кое сосема случајно налетала под мостот Бруклин.

Сликите биле по малку застрашувачки.

На интернет и на социјалните мрежи може да се видат секакви коментари но сепак нио оставаме самите да донесите заклучок за тоа што гледате!

 

Share Button

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1