Tag Archives: мерцедес

Се продава Мерцедесот што го возеше Тоше (Фото)

Мерцедесот кои пред неколку години беше управуван од најголемата балканска ѕвезда Тоше Проески наскоро ќе се најде на интернет лицитација.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1