Tag Archives: моторцикл

Видео: „За влакно“ и избега на смртта од раце

Една жена на електричен моторцикл едвај куртули жива глава и избегна судар со камион, откако се обиде да премине на црвено светло на улица во градот Нингбо на истокот од Кина.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1